Ofertowy zawrót głowy w Czorsztynie

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.03.23 10:17 / news / czytano 2062 / opinie 0

Po ogłoszeniu przez wójta Gminy Czorsztyn przetargu na budowę nowej szkoły wraz z przedszkolem dwuoddziałowym w Kluszkowcach oferty złożyło aż 24 wykonawców.

Projektowany budynek to budynek trzy-kondygnacyjny, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym, który wykona firma z Łopusznej. Głównym kryterium oceny ofert, które wpłynęły do urzędu była przede wszystkim cena. Znaczenie miał również okres gwarancji, jaki udzieli firma po wykonaniu robót.

W przetargu startowały firmy z siedzibą w Krakowie, Kielcach, Radomiu, Wieliczce, Rybniku, Tarnowie, Busku Zdroju oraz lokalne z Nowego Targu, Nowego Sącza, Ochotnicy Dolnej i Zakopanego. Ofertowe ceny za wykonanie stanu surowego zamkniętego wahały się od  1,8 mln. zł. do około 3,9 mln. zł.

Wykonawca ma wywiązać się z umowy do końca października 2016 roku.

Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Czorsztyn
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij