Orkiestrowa uczta i Zespół 2 plus 1 pod honorowym patronatem Prezydenta RP

Fot. 2016.06.20 11:21 / news / czytano 2770 / opinie 1

Już w najbliższą niedzielę w Ochotnicy zaprezentują się orkiestry dęte z terenu powiatu nowotarskiego. Podczas Powiatowej Parady Orkiestr koncertowa będzie także legendarny zespół 2 plus 1.

Początek niedzielnych uroczystości objętych Honorowym Patronatem przez Pana Andrzeja Dudę Prezydenta RP, w niedzielę o godzinie 11.30. W programie prezentacja Orkiestr Dętych, występ regionalnego zespołu Spod Gorca, pokazy Mistrzów Polski Starscheer Ochotnica Dolna i pokazy akrobatyczne a na zakończenie wieczoru koncert Zespołu 2 plus 1.
 
Jak zapowiadają organizatorzy uczestnicy niedzielnej zabawy będą mogli bawić się do "białego rana" przy zespole muzycznym KNT.
 
Impreza zorganizowana jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Pieniński Portal Informacyjny.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

sasza2016.06.20 21:06
dwa plus jeden ,tlumoku do lopaty
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij