Pensja wójta Ochotnicy

Fot. 2018.12.09 16:20 / news / czytano 1568 / opinie 0

Radni z Ochotnicy ustalili wysokość miesięcznego wynagrodzenia dla wójta. Dodatek funkcyjny dla nowego wójta jest o 300 złotych wyższy niż dodatek jego poprzednika.

Wynagrodzenie zasadnicze dla Tadeusza Królczyka ustalone zostało na poziomie 8910 złotych brutto. Na pensję wójta składają się: wynagrodzenie zasadnicze - 4700 zł., dodatek funkcyjny na kwotę 1900 zł. oraz dodatek specjalny w wysokości 35% łącznie wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego - 2310 zł. Dodatek za wieloletnią pracę nie został naliczony wójtowi z uwagi na to, że do tej pory prowadził on własną działalność gospodarczą.
 
Wynagrodzenie obowiązuje od 22 listopada 2018 roku i jest zgodne z rozporządzeniem Rady Ministrów z 15 maja 2018 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (DzU z 2018 r., poz. 936).
Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij