Pieniny Cup 2018 - wspaniałe taneczne widowisko

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2018.06.18 20:27 / news / czytano 1317 / opinie 0

Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pieniny Cup, miał miejsce w niedzielę 17 czerwca w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. Wydarzenie przyciągnęło w Pieniny także gości z Ukrainy, Białorusi i Słowacji.

Nie brakowało miłośników tańca, ani publiczności. Zóżnicowane grupy wiekowe stworzyły wspaniałe widowisko w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. Turniej odbył się w po raz pierwszy w Pieninach, trzech blokach tanecznych, a występy tancerzy z Polski i zagranicy, którzy prezentowali się w tańcach klasycznych i towarzyskich, oceniało jury.

Organizatorem wydarzenia była Akademia Tańca z Nowego Targu i GRUPA THERMALEO & UZDROWISKO SZCZAWNICA. Wydarzenie to odbyło się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Szczawnicy Pana Grzegorza Niezgody i było dedykowane dzieciom, a także połączone z promocją miasta Szczawnicy, Krościenka nad Dunajcem oraz regionu.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij