Policja podsumowała ostatni weekend

Fot. 2014.01.07 10:47 / news / czytano 2241 / opinie 0

Sześć wypadków drogowych, dziesięć kolizji i dwanaście osób rannych - to bilans drogowy ostatniego weekendu na drogach powiatu nowotarskiego.

- W dniach od 3.01 do 6.01 przeprowadzona została na drogach powiatu nowotarskiego akcja pod kryptonimem Bezpieczny Weekend 2014. Akcja ta skierowana była przede wszystkim wobec kierujących łamiących przepisy ruchu drogowego.Wzięło w niej udział 31 funkcjonariuszy ruchu drogowego. W trakcie trwania akcji odnotowano 6 wypadków drogowych, w których 12 zostało rannych. Ponadto odnotowano 10 kolizji. W trakcie trwania weekendu funkcjonariusze zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących. Jednym z nich był 35 letni mieszkaniec Chabówki, który kierował kursowym autobusem relacji Rabka Zdrój – Zakopane, będąc po użyciu alkoholu. Po przeprowadzeniu badania stwierdzono w wydychanym powietrzu 0,30 i 0,28 promila. W/w zatrzymano prawo jazdy. - informuje Roman Wolski z nowotarskiej policji.
Autor: Oprac. red
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij