Policja poszukuje 15-latki z Szaflar

Fot. 2016.09.27 15:43 / news / czytano 1718 / opinie 0

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu prowadzi poszukiwania za zaginioną CAPPELLANTI Rossella, c. Ottawio, Teresa, ur. 16 września 2001 r. w Rzymie, zam. Szaflary.

Dziewczyna w dniu wczorajszym tj. 26 września 2016 roku wyszła z domu, po kłótni z rodzicem i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Rysopis zaginionej:

Wzrost 172 cm, waga ok. 50 kg, szczupłej budowy ciała, twarz owalna, oczy zielone, włosy szatyn długie – do ramion, falowane, czesane bez grzywki.

Ubrana była w:

Bluzę sportową czarną z białymi wstawkami, spodnie jeansowe ciemno – szare, buty sportowe m-ki NIKE (biało-czarno-zielone), zegarek z paskiem różowym.

Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym policji w Nowym Targu pod numerem telefonu 18 26 10 400 18 26 10 402 bądź numerem alarmowym 997.

 

 


Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij