Policja poszukuje 17-latki z Maruszyny

Fot. 2016.07.08 08:08 / news / czytano 1680 / opinie 0

Gabriela HREŚKA lat 17, zam. Maruszyna, wyszła z domu w dniu 06.07.2016 r. w godzinach wieczornych, nikogo nie informując gdzie się udaję. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej:

Wzrost ok. 160 cm, waga ok 55 kg, szczupłej budowy ciała, włosy farbowane –brązowe, długie do ramion, zaczesane z grzywką na bok, uszy średnie lekko odstające, w uszach kolczyki srebrne w kształcie wisiorków serca, w lewym uchu wkręt z łańcuszkiem – puszczonym wokół ucha.

Zaginiona może być ubrana w szarą kurtkę m-ki „F4” oraz czarne sportowe buty NIKE, posiada przy sobie torebkę beżową zakładaną na ramię.

Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij