Policja poszukuje nastolatek z Krościenka i Nowego Targu

Fot. 2016.09.02 15:15 / news / czytano 5898 / opinie 0

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu prowadzi poszukiwania za zaginionymi nastolatkami, 17-latką z Krościenka i 16-latką z Nowego Targu.

Maria Gabryś - 17-latka z Krościenka n.D Anny Gabryś w lutym 2016 roku opuściła miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła. Poszukiwana ma około 165 cm wzrostu, krępej budowy ciała, niebieskie oczy oraz włosy koloru blond z czarnymi odrostami.

W dniu zaginięcia ubrana była spodnie niebieskie typu jeans bluza z kapturem koloru szarego i białe sportowe buty. Posiadała przy sobie torebkę w kolorze czarnym. W chwili obecnej zaginiona może przebywać na terenie Tarnowa lub Bochni.
 
 
 

Każda osoba mogąca posiadać jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania zaginionej proszona jest o kontakt z policją pod numerem 997, 18 26 10 400 oraz 18 26 10 446.

Barbara Tokarczyk lat 16 zam. Nowy Targ, która w dniu 29 sierpnia 2016 o godzinie 14:45 opuściła miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła.

Rysopis: około 165 cm wzrostu, oczy niebieskie, długie brązowe włosy. W dniu zaginięcia ubrana była w spodnie koloru niebieskiego, bluzka na ramiączkach koloru czarnego, kurtka brązowa z szarym kapturem, niebieska torebka na ramię oraz torbę podróżną koloru brązowego z czarnymi pasami. Może w chwili obecnej przebywać na terenie Nowego Sącza, Rabki Zdrój oraz Chabówki.

Każda osoba mogąca posiadać jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania zaginionej proszona jest o kontakt z policją pod numerem 997, 18 26 10 400 oraz 18 26 10 446.

Autor: Oprac.red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij