Policja poszukuje zaginionego 16-latka

Fot. 2013.09.20 14:30 / news / czytano 2098 / opinie 0

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu prowadzi poszukiwania za zaginionym Bartłomiejem Chrobak, ur.18.09.1997, który w dniu 16 września wyszedł z domu.

Zaginiony miał udać się do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łysej Górze, gdzie nie dotarł i nie nawiązał kontaktu z rodziną (ojcem); był natomiast widziany na terenie Szaflar w dniu 16 i 17 września.

Rysopis zaginionego: wzrost ponad 170 cm, waga ok 60 kg, średniej budowy ciała, włosy ciemne, twarz owalna, cera ciemna; znaki szczególne na prawym przedramieniu blizna po oparzeniowa, w okolicy prawego kciuka - blizna po ranie ciętej. W chwili zaginięcia ubrany w bluzę niebieską, spodnie dresowe czarne z literą „E” na lewym kolanie, może również być ubrany w bluzę popielatą z napisami, spodnie jeansowe niebieskie.

Wydział Prewencji KPP w Nowym Targu, który prowadzi poszukiwania za w/w,  prosi o kontakt  osoby posiadające wiedzę o miejscu pobytu zaginionego. Telefon kontaktowy: +48 18 261 04 30 lub 997. 
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij