Policja poszukuje zaginionego 25-latka

Fot. 2015.06.17 20:55 / news / czytano 2438 / opinie 0

Komisariat Policji w Jabłonce prowadzi poszukiwania za Mariuszem Marmulą, 25-letnim mieszkańcem Lipnicy Wielkiej, który zaginął w dniu 13 czerwca 2015.

Wygląd: wzrost ok. 176 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemny blond, oczy koloru zielonego. Ubrany był w spodenki dżinsowe koloru niebieskiego, koszulka T-shirt. Znaki szczególne, tatuaż na lewym przedramieniu z napisem ,,I love her”. 

 

Zaginiony w dniu 13.06.2015 r ok. godz: 08:00 wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem osobowym marki Mazda 626 koloru zielonego do miejscowości Chyżne, a potem do miejscowości Zubrzyca Górna i do chwili obecnej nie powrócił do domu, jak również nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.
 
W przypadku uzyskania jakichkolwiek informacji dotyczących zaginionego proszę o przekazanie ich do Komisariatu Policji w Jabłonce pod numerem 18 26 52 497 lub o kontakt z Komendą Policji w Nowym Targu pod numerem 18 26 10 400 lub 997.

 

Autor: Oprac. red
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij