Policja poszukuje zaginionego Stanisława Żurka

Fot. 2018.03.17 09:15 / news / czytano 558 / opinie 0

Zaginiony 18  lutego Stanisław Żurek lat 57, zamieszkały Olszówka do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W związku z uzyskanymi informacjami , 13 marca prowadzone były poszukiwania  na terenie Rabki- Zdroju oraz Olszówki w terenie leśnym w okolicach góry Szumiąca, ról Zarębki i Jasionów przez  policjantów z Grupy Poszukiwawczej KPP Nowy Targ, ratowników Grupy Podhalańskiej GOPR oraz liczną grupę  strażaków z OSP w Olszówce.  W czasie poszukiwań użyto również psa tropiącego. Podjęte czynności nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionego.
 
Rysopis zaginionego:
Wzrost: 175 cm
Waga: ok. 75 kg
Budowa ciała: szczupła
Twarz: pociągła
Oczy: niebieskie
Włosy: krótkie, ciemne

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w: czarne spodnie materiałowe, buty koloru czarnego typu trzewiki, kurtka koloru czarnego lub ciemnoszarego.
 
Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rabce-Zdroju: Tel. 18 267 62 20  lub 997.
 
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij