Policja z Krościenka zatrzymała poszukiwanego

Fot. 2013.07.15 20:24 / news / czytano 2521 / opinie 0

13. lipca policjanci z krościeńskiego Komisariatu Policji ujawnili nietrzeźwego kierowcę i dokonali zatrzymania poszukiwanego mieszkańca Pruszcza.

Asp. szt. Jacek Bobak z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu informuje, że w dniu 13 lipca 2013 roku około godz. 22.00, policjanci z Krościenka n/D w Szczawnicy na ul. Głównej zatrzymali 32-letniego mieszkańca Pruszcza, który prowadził samochód marki Ford pomimo prawomocnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. W trakcie czynności ustalono, że mężczyzna ten jest poszukiwany przez Policję.

Tego samego dnia o godz. 16.00 w Krościenku n/D policjanci ujawnili kierującego samochodem marki Toyota, 30-letniego mieszkańca Olkusza, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało u niego blisko 1,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij