Ponad 350 mandatów w ostatni weekend

Fot. 2015.06.08 17:23 / news / czytano 1721 / opinie 0

W dniach od 3 do 7 czerwca przeprowadzona została na drogach powiatu nowotarskiego akcja pod kryptonimem Boże Ciało 2015. 

Akcja ta skierowana była przede wszystkim wobec kierujących łamiących przepisy ruchu drogowego aby podnieść bezpieczeństwo na drogach nowotarskich.
 
W akcji wzięło udział 68 funkcjonariuszy ruchu drogowego i 180 policjantów służby prewencji, którzy nałożyli na kierujących 355 mandatów karnych. W trakcie trwania akcji odnotowano 4 wypadki drogowe, w tym jedna osoba poniosła śmierć, a 10 zostało rannych. Ponadto odnotowano 30 kolizji. W trakcie trwania weekendu czerwcowego funkcjonariusze zatrzymali i uniemożliwili dalszą jazdę 10 nietrzeźwym kierującym.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij