Poszukiwany Marian Wida

Fot. 2016.11.04 18:00 / news / czytano 2592 / opinie 0

Poszukiwany ma do odbycia karę 4 lat pozbawienia wolności w związku z popełnieniem przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze prowadzi poszukiwania za Marianem Wida, s. Józefa, ur.1963, zam. Kacwin ul. Jana Pawła II 49.
 
Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby poszukiwanej proszone są o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu lub telefoniczny z numerami 182610400, 182610469, 182610483 lub najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sekretariat@nowy-targ.policja.gov.pl.
 
 
 
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij