Potrącenie w Szczawnicy

Fot. 2014.03.31 09:49 / news / czytano 2671 / opinie 0

28-letni mieszkaniec Szczawnicy w sobotę potrącił pieszą, również mieszkankę Szczawnicy, która w wyniku tego zdarzenia odniosła lekkie obrażenia ciała.

Sprawa zdarzenia kierujący samochodem marki Opel Insignia nie udzielił pomocy poszkodowanej, ale po godzinie od czasu potrącenia został zatrzymany przez funkcjonariuszy komisariatu w Krościenku n/D. 

- Zdarzenie zakwalifikowano jako wykroczenie, pomimo to sprawcy potrącenia odebrano prawo jazdy za ucieczkę z miejsca zdarzenia oraz nieudzielenie pomocy, a sprawa swój finał będzie miała w sądzie - informuje Roman Wolski z nowotarskiej policji.





Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij