Powstanie strefa aktywności i relaksu

2018.06.07 21:45 / news / czytano 809 / opinie 0

Jeszcze w tym roku ruszy budowa otwartej wielofunkcyjnej, plenerowej strefy aktywności i relaksu w sołectwie Dziadowe Kąty w Krościenku n.D.

Decyzją  Ministra Sportu i Turystki w dniu 6 czerwca 2018 roku,nastąpiło rozstrzygnięcie Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA). 
 
Wniosek na dofinansowanie zadania pn. Dziadowe Kąty nowocześnieją – budowa międzypokoleniowej strefy aktywności i relaksu został złożony w lutym bieżącego roku i uzyskał pozytywną ocenę oraz dofinansowanie w wysokości 50 000,00 złotych.
 
Przedmiotem projektu jest budowa otwartej wielofunkcyjnej, plenerowej strefy aktywności i relaksu w sołectwie Dziadowe Kąty. Strefa ma być miejscem spotkań i rekreacji dla wszystkich grup wiekowych, sprzyjającym międzypokoleniowej integracji społecznej. Realizację zadania zaplanowano na 2018 rok.

 
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij