Pożar traw na Kątach

Fot. Stanisław Gabryś 2013.10.27 19:25 / news / czytano 3615 / opinie 0

Dzisiaj około godziny 17.00 interweniowały dwie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej podczas gaszenia pożaru traw w Krościenku n/D. 

Informacja o pożarze została odebrana około 16.30, wtedy też włączono syreny alarmowe w remizie OSP w Tylce i OSP w Kątach. Zapaliły się trawy w pobliżu drewnianego domku letniskowego na Kątach (Węgliskach). 

- Dzięki szybkiej interwencji jednostek OSP Kąty i OSP Tylka pożar nie rozprzestrzenił się i nie spowodował poważnego zagrożenia znajdującym się w pobliżu zabudowaniom. O godzinie 17.30 ogień został całkowicie opanowany - mówi Stanisław Gabryś z OSP Kąty.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Stanisław Gabryś
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij