Przyjdź na debatę - komendant zaprasza

Fot. 2014.11.11 08:35 / news / czytano 2946 / opinie 0

Komendant Komisariatu Policji w Krościenku n.D. zaprasza mieszkańców Gminy Krościenko n.D. do udziału w debacie społecznej „PROFILAKTYKA I BEZPIECZEŃSTWO DZIECI I MŁODZIEŻY NA TERENIE GMINY KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM – PODSUMOWANIE I WNIOSKI". 

Tematem debaty będą sprawy profilaktyki oraz  bezpieczeństwa dzieci i młodzieży nurtujące mieszkańców gminy, w szczególności występujące przypadki demoralizacji czy patologii wśród nieletnich. Celem debaty będzie wypracowanie wspólnej strategii w zakresie zapobiegania, rozpoznawania i zwalczania stwierdzonych zagrożeń w środowiskach dzieci i młodzieży na terenie Gminy.
 
Miejsce: Zespół Szkól Zawodowych i Placówek w Krościenku n.D., ulica Jagiellońska 4, 13 listopada br. godzina 15.00-17.00.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij