Ratownicy GOPR z Krościenka i Szczawnicy najlepsi

Fot. Arch. FB GOPR 2017.09.19 21:58 / news / czytano 3789 / opinie 0

Ratownicy GOPR Łukasz Giemzik (Krościenko n.D), Kamil Zaród (Szczawnica), Grzegorz Kwiatek (Szczawnica) obronili zeszłoroczny wyniki i utrzymali I miejsce w tegorocznych XXIII Ogólnopolskich Zawodach w Ratownictwie Górskim, które odbyły się w Karłowie.

Zawodnicy na trasie mieli do pokonania odcinki biegowe oraz takie, gdzie musieli się wykazać nienaganną znajomością technik linowych. Chłopakom z Pienin udało się obronić zeszłoroczny wynik kończąc zawody na I miejscu, w kategorii zespołów ratownictwa górskiego. Gratulujemy!

Zaraz za nimi przybiegli koledzy z grupy wałbrzysko - kłodzkiej, natomiast na trzecim miejscu, pomimo kontuzji, uplasowali się koledzy z grupy bieszczadzkiej.

W kategori Open najlepsi okazali się po raz kolejny strażacy z KW PSP Gdańsk, drugie miejsce zajęli ratownicy podhalańscy, a miejsce trzecie przypadło gospodarzom z grupy wałbrzysko - kłodzkiej.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. FB GOPR
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij