Ratownicy ze Szczawnicy najlepsi

Fot. 2021.02.13 20:11 / news / czytano 418 / opinie 0

"Baranie Rogi Gorców" - to organizowane przez naszą Grupę Podhalańską GOPR od lat zawody, na które składają się dwie konkurencje: vertical na nartach turowych (w tym roku z polany Kasieczkowej do Schronisko Górskie PTTK na Turbaczu) oraz zjazd w stronę Długiej Polany (z uwagi na dużą ilość turystów w tym roku na skróconej trasie z Bukowiny Waksmundzkiej).

Ratownicy ze Szczawnicy nie dali szans kolegom z grupy. 
 
Zjazd to konkurencja zespołowa, a wygrywa ta sekcja operacyjna, której suma czasów trzech najszybszych ratowników jest najmniejsza. W tym roku zwycięską była sekcja operacyjna Szczawnica. Drugie miejsca zajęła sekcja Rabka, a trzecie sekcja Nowy Targ. Sponsorem nagród był BRUBECK.
Autor: oprac.red.
Źródło: FB GOPR
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij