Rekord Guinnessa coraz bliżej

Fot. 2016.04.22 21:57 / news / czytano 3060 / opinie 0

O godzinie 20.00 jest już ponad 100 metrów szarlotki, pozostało jeszcze 200 i będzie nowy rekord. Podczas jutrzejszego otwarcia sezonu turystycznego w Małopolsce i flisackiego na Dunajcu Szczawnica spróbuje pobić dotychczasowy rekord.

Szczawnica próbuje pobić dotychczasowy rekord w długości szarlotki ustanowiony trzy lata temu w Niemczech, który wynosi nieco ponad 287 metrów. Jest już 100 metrów ciasta.  

Przypomnijmy. Jutro od rana na Parkingu w Pieniach w Szczawnicy czeka wiele atrakcji. Na górnej płycie parkingu w Szczawnicy, gdzie przez cały dzień trwać będą targi produktów i wyrobów lokalnych, pokazy mody inspirowanej folklorem Lachów Sądeckich, Pogórzan i Łemków. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych.

A wieczorem na zwieńczenie dnia zagra i zaśpiewa zespół Lombard. Warto zaplanować sobotni dzień w Szczawnicy!

 

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij