Rowerem do czterech wież - w weekend startuje druga edycja MTB 4Towers

Fot. 2018.08.13 15:37 / news / czytano 1080 / opinie 0

W weekend 17 do 19 sierpnia Gmina Ochotnica stanie się centrum rowerowego szaleństwa. Zawodnicy, którzy po raz drugi podejmą wyzwanie muszą pokonać własne słabości i dotrzeć pod cztery wieże widokowe w Gorcach i Beskidzie Sądeckim.

To druga edycja maratonu rowerowego, który w minionym roku przyciągnął do Ochotnicy zawodowców ale i amatorów górskich wyścigów rowerowych. W programie wiele atrakcji, w tym m.in. wyścigi dla dzieci, koncerty i dobra zabawa. 
 
Patronat nad imprezą objęła Anna Szafraniec Official - prekursorka kobiecego kolarstwa MTB w Polsce. Srebrna medalistka mistrzostw świata w kolarstwie górskim w 2002, złota medalistka mistrzostw świata w sztafecie MTB, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, która obecna będzie w Ochotnicy w niedzielę.
 
Współorganizatorem zawodów jest Gmina Ochotnica Dolna. Zapraszamy do Ochotnicy Dolnej - biuro zawodów obok Wiejskiego Ośrodka Kultury.


Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij