Rozwój gospodarczy i społeczny Krościenka? Projekt strategii gotowy

Fot. 2015.09.17 15:30 / news / czytano 2349 / opinie 0

Wójt Gminy Krościenko n.D Jan Dyda poinformował, że zakończyły się prace nad projektem Strategii Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Gminy Krościenko n.D na lata 2015 – 2022.

Projekt pozostaje teraz do konsultacji i opinii mieszkańców, każdy zainteresowany może wypełnić specjalnie przygotowany formularz i wysłać go na adres mailowy gminy do 24. września br. lub złożyć w sekretariacie urzędu.

Dokument zawiera priorytetowe kierunki rozwoju gminy obejmujące przyszły okres programowania unijnego. Opracowany projekt dokumentu powstał w oparciu o diagnozę stanu Gminy oraz w wyniku prowadzonych przez gminę konsultacji, spotkań, warsztatów oraz ankiet od mieszkańców. Wskazuje działania jakie gmina powinna prowadzić w kierunku rozwoju gospodarczego gminy w perspektywie najbliższych kilku lat.

Więcej informacji i projekt strategii TUTAJ

Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij