Śmiertelny wpadek w Niedzicy

Fot. Arch. KPP Nowy Targ 2016.10.06 10:48 / news / czytano 3038 / opinie 0

Około godziny 3 nad ranem mieszkaniec Łapsz Niżnych najechał na zwisające po opadach śniegu konary drzew i wpadł w poślizg. Niestety nie przeżył wypadku.

- W dniu 6 października 2016 roku o godzinie 2:55 w Niedzicy kierujący samochodem osobowym marki Toyota Yaris 23 letni mieszkaniec Łapsz Niżnych jadąc w kierunku Niedzica Zamek z najechał na konary drzew zwisających w poprzek jezdni po czym zjechał do przydrożnego rowu usytuowanego z lewej strony drogi uszkadzając tablicę reklamową. W wyniku odniesionych obrażeń 23 latek zmarł po przewiezieniu do szpitala - poinformował Roman Wolski z nowotarskiej policji.

 

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij