Snozka - TIR zsunął się na bariery drogowe

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.03.15 12:56 / news / czytano 3480 / opinie 2

Padający od wczoraj śnieg i ujemna temperatura spowodowały bardzo trudne warunki na drogach. Jeszcze raz, przed nadejściem wiosny, uruchomiono pługopiaskarki.

Wczoraj około godziny 17 słowacki samochód ciężarowy z przyczepą podjeżdżając pod górę Snozka w kierunku Nowego Targu zsunął się z drogi na bariery ochronne. Na kilka godzin zablokował jeden pas ruchu. Niektórzy kierowcy tirów woleli nie ryzykować i zatrzywali się kilka kilomentrów przed Snozką by poczekać na poprawę warunków pogodowych.

Pracownicy firmy wycinającej drzewa na plantach w Krościenku nad Dunajcem byli zmuszeni do wyciągania swojego pojazdu traktorem.

Za trudne warunki na drogach odpowiadają opady śniegu oraz ujemna temperatura rzędu -6 stopni. Samochody poruszają się po słabo posypanych drogach z prędkością około 40 km/h.

Autor: CR
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

marek2013.03.22 14:03
nie tylko drogowców ale i kierowców :) a u nas dzisiaj powtórka z przed tygodnia!!
jurek2013.03.14 18:03
znowu zaskoczyło drogowców...
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij