Sposób na zimową nudę - gmina Czorsztyn zaprasza

2020.01.10 17:20 / news / czytano 682 / opinie 0

Już niebawem rozpoczną się ferie zimowe. Nie oznaczają one tylko lepienia bałwana, czy jazdy na sankach. Wygibasy, fikołki i inne ruchowe szaleństwa są doskonałym pomysłem na zabawę oraz zimową nudę, kiedy za oknem zbyt duży mróz!

W związku z realizacją przez Gminę Czorsztyn projektu pn. „Modernizacja ogólnodostępnego placu zabaw w miejscowości Kluszkowce wraz z organizacją  zajęć ruchowych”w ramachpoddziałania 19.2 WSPARCIE NA WDRAŻANIE OPERACJI W RAMACH STRATEGII ROZWOJU LOKALNEGO KIEROWANEGO PRZEZ SPOŁECZNOŚĆ - PROGRAM ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2014-2020, zapraszamy dzieci do wzięcia udziału zajęciach ruchowych, które odbywać się będą w okresie od 20 stycznia 2020 r. do 27 marca 2020 r. w remizach OSP w Maniowach oraz w Kluszkowcach.

Zajęcia są bezpłatne i prowadzone będą przez wykwalifikowanego instruktora.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie Deklaracji uczestnictwa w Urzędzie Gminy Czorsztyn – pokój nr 20 do dnia 16 stycznia 2020 r.
 
Szczegółowy harmonogram zajęć TUTAJ
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij