Spotkanie z ekspertami opracowującymi Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Fot. 2015.08.28 13:36 / news / czytano 2047 / opinie 0

Spotkanie odbędzie się w dniu 3 września br. (czwartek) o godzinie 16.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Krościenko nad Dunajcem, Rynek 35 (II piętro).

W trosce o jakość powietrza na terenie Gminy Krościenko nad Dunajcem Urząd Gminy opracowuje Plan Gospodarki Niskoemisyjnej. Posiadanie Planu jest także jednym z warunków otrzymania znaczących środków dotacyjnych – zarówno dla podmiotów instytucjonalnych, jak i gospodarstw indywidualnych – na wymianę istniejących źródeł ciepła oraz instalacje odnawialnych źródeł energii (OZE).

- Zależy mi na podejmowaniu działań, których efektem będzie poprawa jakości powietrza w naszej Gminie, a także umożliwienie instytucjom i osobom prywatnym pozyskania środków finansowych na modernizację instalacji grzewczych. W celu przekazania Państwu podstawowych informacji zarówno o stanie powietrza na terenie Gminy Krościenko nad Dunajcem, ewentualnych zagrożeniach wynikających z przekraczania norm jakości powietrza oraz przybliżeniu Państwu informacji o źródłach finansowania i możliwościach wymiany źródeł ciepła i instalacji OZE organizowane jest spotkanie z ekspertami opracowującymi Plan Gospodarki Niskoemisyjnej - mówi wójt Jan Dyda.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij