Strażacy docenieni

Fot. 2014.05.20 17:41 / news / czytano 2737 / opinie 3

Stanisław Gawęda Wójt Gminy Krościenko nad Dunajcem składa w imieniu własnym i władz samorządowych podziękowania wszystkim Strażakom, którzy brali udział w walce z powodzią.

- Pragnę podkreślić, że prowadzona akcja pokazała dużą sprawność jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych naszej gminy. Dzięki Waszej ofiarności i poświęceniu udało się uniknąć wielu strat w majątku gminnym i osób prywatnych - podkreśla w oficjalnym podziękowaniu włodarz gminy.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

ooo2014.05.22 19:05
Do cedzi i jaś, Wy durnie skończone, chyba nie wiecie co piszecie, czy wy pomogliście cokolwiek w tej powodzi.
jas2014.05.21 08:05
pochwały ale d0000bał a sobie po 5 tys premi kuoooa paranija strazacy pracowali jak mrówki we wodzie błocie i pochwałe dostali a urzedasy siedzą w cieple i po 5 tys premi i gdzie tu logika
cedzi2014.05.20 20:05
docenić strażaków a nie urzędasów
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij