Szanowni Mieszkańcy Gminy Czorsztyn

Fot. 2018.10.24 16:50 / news / czytano 587 / opinie 0

Wójt Gminy Czorsztyn Tadeusz Wach przesyła podziękowania po zakończeniu wyborów samorządowych.

Wybory samorządowe już za nami. Dziękuję serdecznie wszystkim mieszkańcom naszej gminy, którzy wzięli udział w tych wyborach i oddali głos na mnie. Dziękuję za okazane zaufanie.
 
Ze swej strony deklaruję kontynuację obranego przed ośmiu laty kierunku, dzięki któremu nasza gmina tak dobrze się rozwija. Jest to w dużej mierze spowodowane dzięki pozyskiwaniu środków unijnych, po które i w tej kadencji mam zamiar sięgać.
 
Deklaruję dalszą współpracę z naszymi lokalnymi stowarzyszeniami, jak: Koła Gospodyń Wiejskich, Ochotnicze Straże Pożarne, Polskim Stowarzyszeniem Flisaków Pienińskich, Związkiem Podhalan, klubami sportowymi czy też pasjonatami wędkowania. Liczę na Państwa wsparcie, a w razie pytań zapraszam na rozmowę.

Z wyrazami szacunku
dr inż. Tadeusz Wach
Wójt Gminy Czorsztyn
Autor: Tadeusz Wach
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij