Szczawnica i Ochotnica z Punktem Potwierdzania Profilu Zaufanego

Fot. 2015.09.16 21:03 / news / czytano 1622 / opinie 0

Profil Zaufany jest to bezpłatne narzędzie służące do podpisywania elektronicznych dokumentów – umożliwia mieszkańcom załatwianie spraw z administracją publiczną bez wychodzenia z domu i jest dostępny dla wszystkich obywateli.

To nowoczesne rozwiązanie dostępne jest już w Urzędach w Szczawnicy i Ochotnicy Dolnej. Dzięki niemu będziesz mógł załatwiać sprawy bez wychodzenia z domu.

Jak korzystać z e-usług?
 
Krok 1
Załóż konto na ePUAP – na stronie http://epuap.gov.pl naciśnij link Zarejestruj się po czym wyświetli się strona z formularzem do wprowadzania danych – wprowadź je poprawnie wraz z adresem email, na który zostanie wysłany kod – niezbędny do zakończenia rejestracji.
Kliknij Zarejestruj się – wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego został automatycznie wygenerowany.
 
Krok 2
Następnie udaj się z dokumentem tożsamości do Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego – w Urzędzie Gminy Ochotnica Dolna pokój nr 24, gdzie po podaniu swojego identyfikatora lub nazwiska Twój Profil zaufany zostanie potwierdzony.

Od tej pory każdy użytkownik posiada możliwość załatwiania spraw z administracją publiczną drogą elektroniczną. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do korzystania z nowoczesnych rozwiązań.

Więcej informacji TUTAJ

Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica, UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij