Szczawnica - kierunek na urlop i wypoczynek

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2014.01.11 14:50 / news / czytano 3089 / opinie 0

Miasto nie po raz pierwszy podejmuje działania informacyjne i reklamowe, by zwiększyć zainteresowanie regionem i przekonać do przyjazdu właśnie do Szczawnicy. A jak wiadomo miernikiem skuteczności takich działań jest wzrost liczby turystów.

Od wczoraj do niedzieli na terenie Szczawnicy gości Telewizja Silesia, która zaproszona została na weekend w Pieniny przez Urząd Miasta. W programie przewidziane są relacje na żywo, serwis pogodowy i spotkania z ciekawymi ludźmi - mieszkańcami miasta a także Jaworek i Szlachtowej.

Wczoraj po południu burmistrz Grzegorz Niezgoda przywitał widzów na placu obok miejskiej choinki, dzisiaj stoi tam namiot telewizyjny, w którym na najmłodszych czekają atrakcje: zabawy, rozdawane są balony i słodycze. Spod wyciągu Szafranówka, Placu Dietla oraz szczawnickiej Promenady telewizja transmitowała "na żywo" rozmowę z prezesem Uzdrowiska Szczawnica Krzysztofem Mańkowskim, dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury Piotrem Gąsienicą oraz pracownicą miejscowego biura turystycznego. 

Na jutro zaplanowane jest m.in. spotkanie z ks. Józefem Włodarczykiem proboszczem parafii Szlachtowa-Jaworki, prezentacja Areny Narciarskiej Jaworki - Homole i Stadniny Koni „Rajd” z Jaworek.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij