Szczawnica: Pienińskie Centrum Medyczne jeszcze nie teraz

Fot. 2016.04.26 08:25 / news / czytano 2162 / opinie 0

Na wniosek burmistrza Grzegorza Niezgody szczawniccy rajcy odłożyli w czasie podjęcie decyzji w sprawie wyrażenia zgody na płatne użytkowanie budynku, w którym miałoby funkcjonować Pienińskie Centrum Medyczne, wybudowane przez prywatnego inwestora na jego działce.

Okoliczności, w jakich powstałby nowy ośrodek zdrowia (wybudowany przez prywatnego inwestora i dzierżawiony przez miasto przez 30 lat) budzi w Szczawnicy wiele kontrowersji, również wśród radnych.

 - Proszę o zdjęcie z porządku obrad punktu nr 9 dzisiejszej sesji czyli przegłosowania przez radnych zgody na zawarcie umowy ustanowienia prawa do płatnego użytkowania. W związku z pojawiającymi się pytaniami i wątpliwościami uzgodniliśmy z inwestorem, że niedotrzymanie terminu 1 maja nie będzie niczym skutkowało. Do pierwszego czerwca mamy czas, żeby tę uchwałę podjąć a na razie przyjrzymy się sprawie ponownie i będziemy jeszcze omawiać ten temat – powiedział burmistrz.

Autor: AS
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij