Szczawnica: Straż Miejska i Policja razem sprawdzą osoby objęte kwarantanną

Fot. 2020.03.30 17:14 / news / czytano 452 / opinie 0

Od 1 kwietnia br. osoby z terenu Miasta i Gminy Szczawnica podlegające obowiązkowi kwarantanny będą codziennie kontrolowane w miejscu zamieszkania przez wspólny patrol Straży Miejskiej i Policji.

Ponadto od 3 kwietnia wszystkie samochody z rejestracjami innymi niż powiat nowotarski wjeżdżające do Pienin (Szczawnicy) będą legitymowane i kontrolowane pod kątem celowości przyjazdu w okresie epidemii.  
 
- Policja sprawdza osoby już od dawna, ale ze względu na coraz większą ilość osób zawnioskowaliśmy o włączenie Straży Miejskiej do pomocy. Na dzień dzisiejszy sama straż nie może kontrolować i dlatego będzie z udziałem policjanta. Osób do kontroli na dzisiaj jest 38 - wyjaśnia burmistrz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda.
Autor: Oprac. red.
Źródło: FB burmistrza G. Niezgody
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij