Szczawnica: Żartowniś z płynem

Fot. 2016.05.25 13:47 / news / czytano 1981 / opinie 0

Nieznany sprawca zanieczyścił wodę w stawie w Parku Dolnym w Szczawnicy. Burmistrz Grzegorz Niezgoda apeluje o pomoc w znalezieniu sprawcy.

- Nie do końca kolejny raz rozumiem motywy sprawcy "zabawy" wpuszczenia do stawu - płynu do kąpieli, szamponu. Jest to tylko głupota czy ewidentna złośliwość ? Bardzo prosimy o pomoc w zidentyfikowaniu "żartownisia" mieszkańców Szczawnicy - pisze na swoim profilu facebookowym burmistrz Niezgoda  i dodaje, że pracownicy Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej z przyjemnością uświadomią "pomysłodawcy tej zabawy" problem z oczyszczeniem stawu, a pewno dla Niego pouczającym będzie jak spędzi kilka poranków usuwając zanieczyszczenia!

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij