Szlaki pełne zdrowia

Fot. 2014.05.08 16:23 / news / czytano 4071 / opinie 0

Rozstrzygnięto konkurs organizowanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica oraz Oddział Pieniński PTTK w Szczawnicy na nazwę oraz logo szlaków spacerowych w Szczawnicy.

Do Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica oraz do siedziby Oddziału Pienińskiego PTTK w Szczawnicy wpłynęło trzynaście projektów na hasło i logo szlaków spacerowych.

W dniu 07.05.2014r. w Urzędzie Miasta i Gminy Szczawnica zebrało się Jury w celu rozstrzygnięcia konkursu. W skład Jury weszli: Sekretarz Miasta i Gminy Szczawnica - Pan Tomasz Hurkała, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pieknych w Szczawnicy - Pani Aneta Węglarz, Prezes Oddziału Pienińskiego PTTK w Szczawnicy - Marek Misztal, Członek Zarządu Oddziału Pienińskiego PTTK w Szczawnicy - Maciej Trojnarski. 

Jury zapoznało się z przysłanymi pracami i jednomyślnie wyłoniło jako zwycięski, projekt "Szlaki pełne zdrowia" uczennicy ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy - Wiktorii Wiercioch z ul. Staszowej. Wśród prac zasługujących na wyróżnienie, wskazano  projekt ucznia tej samej placówki oświatowej - Michała Kalaty z ul.Skotnickiej. 

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują pozostałym uczestnikom, którzy nadesłali swoje prace i zarazem doceniają zaangażowanie i poświęcenie swojego czasu na wykonanie projektów. Wręczenie nagród odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczawnicy dnia 14.05.2014 r. o godz. 9.00.
Źródło: Oddział Pieniński PTTK
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij