Szpitalny oddział ratunkowy z zastrzykiem finansowym (art.sponsorowany)

Fot. 2019.07.12 22:22 / news / czytano 456 / opinie 0

Podhalański Państwowy Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w październiku otrzymał na ręce dyrektora Marka Wierzby pół miliona złotych dofinansowania na szpitalny oddział ratunkowy. 

Zakupiony w ramach projektu sprzęt medyczny m.in. kapnografy, urządzenia do powierzchniowego ogrzewania pacjenta, zestawy do trudnej intubacji, pompy infuzyjne czy respirator służą pacjentom Podhala.

W sumie Małopolska otrzymała od ministerstwa zdrowia ok. 22,4 mln zł na dofinansowanie Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych. Umowy na doposażenie SOR zostały podpisane z takimi podmiotami jak: Podhalańskim Szpitalem Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Nowym Targu, Szpitalem św. Anny w Miechowie, Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej Szpitalem Powiatowym w Chrzanowie, Szpitalem Specjalistycznym im. H. Klimontowicza w Gorlicach i z Zespołem Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij