Tadeusz Topolski: Zachęcam Państwa do poparcia mojej kandydatury - liczy się każdy głos! (art. sponsorowany)

Fot. 2018.10.19 16:03 / news / czytano 1328 / opinie 0

Zapraszam do udziału w Wyborach Samorządowych 2018. Widzimy się już 21 października! Zachęcam Państwa do poparcia mojej kandydatury - liczy się każdy głos!

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Krościenka nad Dunajcem, Tylki, Kątów, Dziadowych Kątów, Grywałdu, Hałuszowej oraz Krośnicy.

Dobiega końca kampania wyborcza, która daje nam szansę i nadzieję na wprowadzenie realnych zmian w Gminie Krościenko nad Dunajcem. Spotykając się z Wami, rozmawiając o Waszych problem i potrzebach, pokazaliście, że potrzebujecie i jesteście otwarci na zmiany w naszej gminie. Wspólnie rozwińmy i zmieńmy Gminę Krościenko nad Dunajcem w gminę bezpieczną, przedsiębiorczą, przy równoczesnym zachowaniu naszych pięknych tradycji. Zmieńmy Gminę na transparentną i obywatelską, w której mieszkańcy są współgospodarzami, mają kontakt z wójtem oraz aktywnie uczestniczą w jej rozwoju. 

Kampania wyborcza pokazała w dużej mierze niezadowolenie z obecnej władzy samorządowej, czego przykładem jest, m.in. ilość kandydatów startujących w tych wyborach.

Moją inicjatywę poparło wiele osób, które tak jak ja dostrzegają potrzebę radykalnych zmian. Moim celem jest rozwój całej Gminy Krościenko nad Dunajcem, oparty na trzech stabilnych filarach, takich jak: bezpieczeństwo, przedsiębiorczość, tradycja. Swój program wyborczy chcę realizować przy wsparciu ambitnego, doświadczonego i zmotywowanego zespołu. Nasze wspólne działania zapewnią stabilny rozwój całej Gminy Krościenko nad Dunajcem, bez podziału na lepszych i gorszych, bez podziału na mniej lub bardziej uprzywilejowanych.
 
Warto zauważyć, że już odnieśliśmy pierwszy sukces wyborczy. To do mojego Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnie Rozwijamy Gminę Krościenko nad Dunajcem, dołączyły wspaniałe osoby - Kandydaci do Rady Gminy. Mój zespół tworzą otwarci ludzie z ciekawymi pomysłami, zaangażowane w rozwój gminy. To właśnie oni wierzą i dążą do tego, aby rozwijać gminę szybciej i rozsądniej. Wraz z moim zespołem jako pierwsi spotkaliśmy się z mieszkańcami, to właśnie my mamy czas na rozmowę oraz wysłuchanie każdego mieszkańca mówiącego o problemach w danym sołectwie. 

Dziękuję tym wszystkim, którzy przyjęli nas z otwartością, życzliwością z nowymi pomysłami. Dziękuję tym, którzy wspólnie ze mną chcą rozwijać Gminę Krościenko nad Dunajcem. Przepraszam tych, których nie odwiedziliśmy - odwiedzimy Państwa po wygranych wyborach.

Pragnę gorąco podziękować Wam wszystkim, którzy tak bardzo mi pomagaliście i wspieraliście w czasie kampanii. Mam nadzieję, że jest to początek dobrej współpracy! Dziękuję również wszystkim, którzy będą na mnie głosować.

Szanowni Państwo,
Pamiętajmy, jeżeli chcemy zmian, to pierwszym krokiem do ich realizacji będzie liczny udział w nadchodzących Wyborach Samorządowych 2018 oraz wybór Tadeusza Topolskiego, Kandydata na Wójta Gminy Krościenko nad Dunajcem. Kandydata, który wspólnie z Państwem w oparciu o Wasze uwagi, rozmowy, dyskusje, konsultacje społeczne chce zmienić naszą gminę. Do zobaczenia na wyborach 21 października 2018 r.

                                                                                                      Z uszanowaniem 
                                                                        Wasz kandydat na Wójta Gminy Krościenko nad Dunajcem 
                                                                                                      Tadeusz Topolski
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij