Trzy propozycje przebiegu ścieżki rowerowej VeloDunajec

Fot. 2015.09.23 19:40 / news / czytano 3320 / opinie 0

Wczoraj w Urzędzie Gminy Krościenko nad Dunajcem odbyło się spotkanie w sprawie ścieżki rowerowej „VeloDunajec” opracowywanej przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie. Szczegółowa koncepcja ma powstać do końca tego roku.

Spotkanie prowadził Wójt Gminy Krościenko nad Dunajcem, a uczestniczyli w nim przedstawiciele Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie, przedstawiciele R.Z.G.W. Niedzica, przedstawiciele Rady Gminy Ochotnica Dolna, przedstawiciele gminy Krościenko oraz pracownicy jednostki projektowej.

Projektanci przedstawili trzy propozycje przebiegu ścieżki rowerowej po terenie gminy Krościenko, która wraz z gminą Ochotnica Dolna są za wariantem mającym początek przy moście w Krościenku, a dalej z wykorzystaniem istniejącej ścieżki po prawej stronie rzeki Dunajec, ulicą Zdrojową i po trasie planowanej drogi do Królowa, a następnie projektowaną kładką przez rzekę Dunajec do Kłodnego.

Do końca tego roku ma powstać szczegółowa koncepcja przebiegu ścieżki rowerowej wzdłuż całej rzeki Dunajec.

Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij