Tylmanowa: 17 firm chętnych do budowy ośrodka zdrowia

2016.03.16 10:21 / news / czytano 2594 / opinie 0

Do przetargu na budowę budynku przychodni wraz z apteką w miejscowości Tylmanowa przystąpiło 17 oferentów. Najkorzystniejszą ofertę przedstawił F.B. MORCIN Krzysztof Jagieła z Ochotnicy.

Nowy obiekt w Tylmanowej ma powstać za łączną kwotę  2.546.341,41 złotych. Podpisanie umowy z wykonawcą robót nastąpi 29. marca br.

Budowa ośrodka to w Tylmanowej najważniejsza inwestycja zaplanowana na bieżący rok. Budynek nowego ośrodka zdrowia wraz z apteką ma powstać do końca października 2017 roku. W tegorocznym budżecie gmina zabezpieczyła na ten cel środki w wysokości 1 mln złotych. Budynek zlokalizowany będzie na osiedlu Bliszcze, przy drodze wojewódzkiej 969 Nowy Targ - Nowy Sącz.

Do ogłoszonego przetargu stanęły firmy miejscowe oraz m.in. z Krakowa, Stalowej Woli, Skawy, Gorlic, Busko-Zdroju. Najwyższą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "BESKID" Sp.j. J.A.Duda z Krakowa za kwotę ponad 3,5 mln złotych.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij