W Szczawnicy jednogłośnie, w Krościenku i Łapszach nie

Fot. 2016.06.24 13:10 / news / czytano 2009 / opinie 0

Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej i Rady Gminy Krościenko n.D oraz Gminy Łapsze Niżne radni ocenili sposób w jaki wydawane były pieniądze z budżetu.

 


Rada Miejska w Szczawnicy nie miała zastrzeżeń i jednogłośnie udzieliła absolutorium z wykonania budżetu burmistrzowi Grzegorzowi Niezgodzie. Inaczej wyglądało głosowanie na Spiszu. W głosowaniu wójt Jakub Jamróz otrzymał 10 głosów "za" i dwa "przeciw" od radnej z Frydmana i radnego z Trybsza. Z kolei w Krościenku n.D tylko radny z Grywałdu głosował "przeciw" udzieleniu absolutorium dla wójta Jana Dydy. Pozostałych 13 członków Rady było "za".

Głosowania poprzedzone były odczytaniem opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej i Komisji Rewizyjnej.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij