Warsztaty artystyczno - rękodzielnicze dla dzieci w wieku od 12 lat

Fot. 2019.08.21 15:52 / news / czytano 577 / opinie 0

Stowarzyszenie LGD "Gorce-Pieniny" zaprasza młodzież z gminy Krościenko n/D na  pierwsze warsztaty artystyczno - rękodzielnicze, które odbędą się w dniu 30 sierpnia 2019 r. od godz. 10:00 w Krościenku n.D (Szkoła Podstawowa nr 1 Krościenko). 

Warsztaty są częścią większego projektu pn. „KULTURA LUDOWA PIENIN I GORCÓW - ocalić od zapomnienia" który otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2019. Projekt obejmuje także przeprowadzenie warsztatów w gminie Czorsztyn, Ochotnica Dolna oraz Szczawnicy, wydanie albumu o twórcach ludowych oraz organizację wystawy.
Zajęcia warsztatowe w Krościenku n/D będą dotyczyć różnorodnej tematyki - od malarstwa, rzeźby po haft i wyszywanie góralskich strojów. Warsztaty mają na celu rozwijanie pasji, pobudzenie aktywności twórczej i podtrzymanie tożsamości dziedzictwa kulturowego wśród osób młodych. Warsztaty poprowadzą znani i cenieni artyści i twórcy: Jan Kubik, Stanisław Kacwin, Krystyna Walosik, Andrzej Beliczyński.

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku od 12 roku życia.

Formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ , należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do 28.08.2019 do biura Stowarzyszenia (ul. Rynek 32, Krościenko n.D).
Autor: Oprac. red.
Źródło: LGD
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij