Warsztaty teatralne w języku angielskim dla dzieci - zgłoszenia do 30 czerwca

Fot. 2016.06.14 15:25 / news / czytano 1447 / opinie 0

100 faces of the theatre - angielskie warsztaty teatralne w Gminnej Bibliotece Publicznej  w Krościenku nad Dunajcem to propozycja skierowana do dzieci w wieku 7-11 lat z Gminy Krościenko n.D.Gminna Biblioteka Publiczna Oddział dla Dzieci wraz z koordynatorem projektu Anną Szerszeń zaprasza chętne dzieci z gminy Krościenko n.D w wieku 7-11 lat na warsztaty teatralne w języku angielskim. Pragniemy zachęcić najmłodszych do spotkania z tańcem, śpiewem, pantomimą i różnorakimi formami scenicznymi w języku Szekspira.

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w Gminnej Bibliotece Publicznej od września 2016 do czerwca 2017r. Na dzieci czeka wiele atrakcji, konkursów, nagród i niespodzianek.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc (18 uczestników) prosimy o zgłaszanie dzieci  osobiście w Gminnej Bibliotece Publicznej, lub pod nr tel. 18 26 23 100 do dnia 30.06.2016r.

Projekt sfinansowany przez Nidzicką Fundację Rozwoju Nida.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij