Wiata przystankowa to śmietnik

Fot. Czytelnik portalu 2019.05.26 17:52 / news / czytano 836 / opinie 0

Powstała w 2015 roku wiata przystankowa obok Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku n.D, która miała służyć jako schronienie dla dzieci dojeżdżających do szkoły z sołectwa Biały Potok-Tylka oraz Kąty-Niwki-Dziadowe Kąty, dzisiaj jest miejscem gdzie spotykają się zarówno dorośli jak i niepełnoletni, ale w zupełnie innym celu.

Czytelniczka alarmuje, że już od dłuższego czasu obok jak i pod zadaszeniem wiaty walają się puszki po piwie, butelki po napojach alkoholowych i bezalkoholowych, papiery i inne opakowania. - Demolowana jest także drewniana konstrukcja, wyrwane deski w suficie, gdzie wchodzi młodzież i tam spędza czas. Na ławeczce wewnątrz wiaty często widać dorosłych panów, którzy spożywają w tym miejscu alkohol. To mocno demoralizujący obrazek - pisze i pyta, czy tak powinno wyglądać miejsce obok którego codziennie zbierają się dzieci? 
 
Wiata kosztowała 21 tysięcy złotych. Oprócz wiaty, teren w około oraz jej środek został wyłożony kostką brukową. 

 

Autor: mw
Zdjęcia: Czytelnik portalu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij