Wielkie Spiskie Granie z De Mono

Fot. 2017.07.09 07:48 / news / czytano 1997 / opinie 0

Podczas tegorocznego Wielkiego Spiskiego Grania w Łapszach Niżnych w dniach 22 i 23 lipca na scenie wystąpi zespół De Mono.

- Dzięki wspaniałej organizacji, zaangażowaniu i przychylności sponsorów, zainteresowaniu mediów oraz gwarantujących świetną zabawę na najwyższym poziomie artystów, „Wielkie Spiskie Granie” stało się jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń kulturalnych w naszym regionie. To dwa dni fenomenalnej imprezy połączonej z promocją zdrowia i regionu w unikatowej atmosferze i z wspaniałą publicznością. W 2016 r. w imprezie wzięło udział prawie 4 tysiące mieszkańców i turystów odwiedzających nasz region. Do tej pory scena gościła takie grupy muzyczne jak: Brathanki, Skaldowie, Lombard, Video, Dżem, Piersi, TSA i Mateusza Ziółko  - napisali o zbliżającym się wydarzeniu organizatorzy.

Gwiazdami tegorocznego koncertu będą: DE MONO, TORKI, MEGITZA i TURNIOKI. W tym roku imprezę obejmie honorowym patronatem Marszałek Województwa Małopolskiego.
Autor: Oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij