Wyjątkowo atrakcyjny weekend dla kobiet

2013.03.08 09:47 / news / czytano 1739 / opinie 0

Spotkania z konsultantami urody przy stacji dolnej kolejki na Palenicę, pokazy mody, konkursy, recital Tomasza Stockingera w Muzycznej Owczarni - to tylko nieliczne atrakcje planowane w najbliższy weekend w Szczawnicy.

Już dzisiaj rozpoczyna się cykl imprez zaplanowanych w Szczawnicy z okazji Dnia Kobiet. W piątkowy wieczór komedia romantyczna w Kinoteatrze Pieniny. Na godzinę 19.00 zaplanowany został "Babski Wieczór" w Restauracji Czarda a tam występy panów, konkursy, prezentacja kosmetyków oraz dyskoteka. Sobota i niedziela przyniesie także wiele ciekawych propozycji. Od godziny 10.00 przy stacji dolnej kolejki na Palenicę pojawią się wanny Spa, konsultanci urody, do dyspozycji pań będą również diabetycy. W sobotę zaplanowano zawody narciarskie dla kobiet. Dzień zakończy pokaz mody, karaoke, pokaz sztuki barmańskiej - wszystko w Restauracji Pod Kolejką od godziny 19.00. W niedzielne popołudnie recital w wykonaniu znanego aktora - Tomasza Stockingera. Rozpoczęcie spotkania z aktorem o godzinie 17.00 w Muzycznej Owaczarni w Jaworkach. Wstęp dla kobiet bezpłatny.

Czytaj więcej w dziale Imprezy 

Autor: mw
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij