Zabytki zaparkowały przed Dworkiem Gościnnym

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.05.01 08:53 / news / czytano 4415 / opinie 0

Muzyka jazzowa uświetniła pokaz zabytkowych samochodów zaparkowanych na alejkach przed Dworkiem Gościnnym. 

Uczestnicy XIII Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych przyjechali wczoraj do Szczawnicy po południu. Po zakwaterowaniu się w Hotelu Nawigator przyjechali przed Dworek Gościnny. Około godziny dwudziestej zorganizowano wieczór jazzowy połączony z nocną wystawą zabytków na kołach. 26 samochodów zaparkowanych na alejkach, klimat Dworku, muzyka i ciepły wieczór przyciągnęły wiele osób. - Gdy dowiedzieliśmy się, że będzie tu tyle zabytkowych samochodów, postanowiliśmy je obejrzeć. Robimy dużo zdjęć, bo auta są piękne. Bardzo się nam tutaj podoba.  - mówiła poznanianka. Samochody prezentowały się szczególnie okazale nocą.
 
Pierwszego maja około godziny 16.00, po uczestnictwie w obchodach Dni Węgierskich i obiedzie w Cafe Helenka, zabytkowe automobile opuszczą Szczawnicę. Zatrzymają się jeszcze na parkingu widokowym "Organy Hasiora" i parkingu w Dębnie, gdzie uczestnicy będą zwiedzać zabytkowy kościółek.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij