Zaginął Andrzej Polakiewicz z Jaworek

Fot. 2018.07.26 22:39 / news / czytano 1684 / opinie 0

Zaginiony ostatni raz widziany był w lesie w dniu 24 lipca pomiędzy godziną 10.00-13.00 w miejscowości Jaworki Czarna Woda. Do chwili obecnej 51-latek nie wrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał również kontaktu z rodziną. 

Prowadzone wczoraj poszukiwania za zaginionym nie przyniosły efektu. W akcji poszukiwawczej  brali udział: Osp Szczawnica, OSP Jaworki, OSP Szlachtowa, śmigłowiec TOPR, GOPR wykorzystując mobilne centrum zarzadzania, Grupa Poszukiwawcza z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, funkcjonariusze z KP Krościenko nad Dunajcem, z KPP Nowy Targ, pies tropiący, i okoliczni mieszkańcy. 

Rysopis zaginionego:
Wzrost: ok. 170 cm
Budowa ciała: krepa
Oczy: niebieskie
Włosy: krótkie, ciemne

W dniu zaginięcia ubrany był w szare spodnie robocze z czarno-zielonymi wstawkami oraz żółtą koszulkę. Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje o zaginionym proszony jest o kontakt z Policją pod numerem telefony 997 lub 18 26 203 007. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij