Zaginął juhas z Łopusznej

Fot. 2014.06.03 10:45 / news / czytano 2021 / opinie 0

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu prowadzi poszukiwania za zaginionym Józefem Luberda mieszkańcem Łopusznej, rodzonym w Ostrowsku.

Zaginiony od dnia 14.04.2014 r pracował jako juhas przy wypasie owiec na bacówce w Maruszynie. W dniu 26 lub 27 maja w godzinach rannych opuścił  rejon wypasu owiec i udał się w n/n kierunku i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z pracodawcą, kuratorem i rodziną. Opuszczając bacówkę zabrał ze sobą pilarkę spalinową i inne rzeczy osobiste. 
 
Rysopis; wzrost ok.156 cm ,waga ok. 55kg, krępa budowa ciała, włosy krótkie ciemne, twarz okrągła, oczy szare, nos prosty, widoczne ubytki w uzębieniu. Ubrany w ubranie robocze.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij