Zaginęła 15-latka z Waksmundu

Fot. 2019.02.13 15:57 / news / czytano 2818 / opinie 0

Policja poszukuje 15-latki z Waksmundu. W poniedziałek tj. 11 lutego 2019 roku o godzinie 13.30 Gabrysia Wiatr wyszła ze szkoły i nie wróciła do miejsca zamieszkania. Zaginiona do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost około 164 cm, włosy długie - ciemny blond – często spięte w kucyk, nosi okulary. Ubrana była w kurtkę koloru zielonego, ciemne leginsy, bluza z kapturem, szara czapka, buty koloru zielonego.
Jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu osoby zaginionej proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu pod numerem telefonów 18 26 10 400 lub 18 26 10 445. Za okazałą pomoc dziękujemy.
Autor: oprac.red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij