Zaginęła 20-latka z Szaflar

Fot. 2016.08.02 12:01 / news / czytano 3401 / opinie 0

Policja prowadzi poszukiwania za zaginioną 20-letnią Anną Lichaj z Szaflar, która w dniu 10 lipca około godziny 17.00 wyszła z domu i do teraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Lichaj Anna, c. Andrzeja, Małgorzaty, ur. 1996 r. w Zakopanem, zam. Szaflary dniu 10.07.2016 r. ok. godziny 17:00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną oraz nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Rysopis:

Wzrost ok. 165cm, średniej budowy ciała, twarz owalna, oczy jasne, włosy ciemnoblond, długie, falowane. Nos prosty, uszy normalne, średniej wielkości.

Zaginiona posiada tatuaż na zewnętrznej stronie przedramienia w kształcie „głowy kota z figur geometrycznych” oraz na lewym przedramieniu widoczne blizny po samookaleczeniu, w lewym uchu kolczyk tzw. „tunel”

Ubrana była m. in. w ciemne legginsy, ciemną bluzkę, buty sportowe czarne m-ki Nike. 

Każda osoba mogąca posiadać jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania zaginionej proszona jest o kontakt z prowadzącym poszukiwania telefon 18 26 10 483 lub z dyżurnym pod numerem 997 lub 18 26 10 400.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij